De Ink switches staan al geruime tijd bekend om hun enorm soepele gevoel. De net wat dikkere behuizing van deze switches zorgt er tevens voor dat je een luxueus diep geluid hebt bij het typen vergeleken met de reguliere Gateron switches. Of hoe de liefhebbers dit geluid ook wel noemen, een 'Thoc'.
De kenmerkende behuizing zorgt ervoor dat jouw backlight altijd een gekleurde gloed zal hebben. Bij de v2 modellen van deze switches is er nog een kleine aanpassing aan de behuizing doorgevoerd. Hierdoor zullen de contacten die in de switch zitten er niet zomaar meer uitvallen als jij hem openmaakt om te luben.
De Gateron Ink switches die wij verkopen zijn in een 3-pins uitvoering. Dit maakt ze geschikt voor een zogenaamde plate-mount zoals de hot-swappable modellen van Keychron dat hebben. Voor een gesoldeerde PCB-mount zijn deze switches niet geschikt.