"Die is lang"
Is dat nu een voorzet voor een slechte grap? Ja, maar we maken hem niet. Nergens voor nodig. Bij Ergowerken zitten alleen maar serieuze jongens en meisjes. Hee, maar hier is hij hoor. De 'lang' verwachte Ergorest.
Waarom de Ergorest ergonomische armsteun?
Van langdurig werken met de computer kun je serieuze klachten krijgen. Met een armsteun van Ergorest verklein of voorkom je zelfs deze klachten. Je kunt meer ontspanning vinden tijdens het muizen en typen en werkt daardoor prettiger.
De Ergorest is een mobiele arm die de druk op je onderarm aanzienlijk verlaagt. De armsteun verkleint de spanning in de nek en schouders. Je neemt een betere houding aan en werkt daardoor heerlijk ontspannen en meer geconcentreerd. Door de flexibele arm behoud je je bewegingsvrijheid tijdens het werken.
Je bevestigt de Ergorest snel en simpel met de meegeleverde bureauklem. Deze kan op bureau's van 15 tot 43 mm dik. De aluminium arm en steun zijn beiden zwart. Het maakt de Ergorest niet alleen een ergonomische, maar ook een esthetische toevoeging voor je werkplek.
Met de Ergorest heb je echt een stukje kwaliteit. De 26 cm lange arm is opgebouwd uit scharnierende aluminium onderdelen die je een geweldige bewegingsvrijheid geven. De steun waar je arm in ligt is gemaakt van echt leer, wat hem comfortabel en onderhoudsvriendelijk maakt. Met afmetingen van 20 cm lang en 10 cm breed heeft je arm nog meer steun dan met de standaard steun van 13 cm.
Dit maakt een armsteun zo goed
Een armsteun kan veel functies vervullen waardoor jij lekkerder kunt werken. Ten eerste geeft hij je arm, nek en schouders meer ondersteuning. Je gaat daardoor meer ontspanning en comfort vinden tijdens het werk. Daarnaast biedt een armsteun meer comfort om op te steunen dan je harde bureaublad, of zelfs de rand daarvan. Dit resulteert in een betere bloedsomloop.
Haal er het maximale uit
De armsteun van Ergorest is geschikt voor iedereen die wat verlichting in zijn arm, nek en schouders kan gebruiken tijdens het werken. Of je nu 2 of 10 uur per dag achter de computer zit. Het gebruiken van de muis en toetsenbord is een vermoeiende taak, wat de extra steun van de Ergorest meer dan welkom maakt.
Ook als je het idee hebt dat je zitpositie niet ideaal is, dan helpt de Ergorest je. Door dat extra beetje steun aan je arm ga je automatisch beter en gezonder zitten. Het geeft je meer zekerheid over je werkhouding gedurende de dag. Veel voorkomende klachten zoals een tennis elleboog en CTS kun je daarmee voorblijven.
"Gaat de Ergorest niet doorbuigen als ik er op steun?"
Nee hoor. Als je de steun op de juiste manier gebruikt kan hij niet doorbuigen. Je legt je arm op de steun, hangen is niet de bedoeling. Dat is ook niet goed voor je schouders.
"Ik wil beide armen ondersteunen. Is één armsteun dan voldoende?"
Nee, de Ergorest wordt per stuk geleverd is geschikt voor één arm. Als je beide armen wilt ondersteunen moet je er twee aanschaffen.